Biz Kimiz ?

10 Yıldan fazla bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Brosh Endüstriyel Temizlik 2010 yılı itibariyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren endüstriyel temizlik konusunda üretim yapan ve var olan markalar dahilinde uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Otel, restaurant, cafe, hastane, çamaşırhane, özel muayenehane, benzin istasyonları, fabrika, ofis, okul, üretimhaneler ve iş yerlerinin temizliği, bakım ve hijyeni için hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz; Brosh Endüstriyel temizlik ürünleri, kağıt – ambalaj – sıvı grubu – ortam kokulandırma ve tüm profesyonel ürünlerin yanı sıra ekipman konusunda da gerekli desteği müşterilerine sunmaktadır.Hizmetini üstlendiğimiz kurumlar için gerekli tüm aparat tedariği tarafımızca sağlanıp, satış sonrası hizmet ve teknik servisi de üstlenmektedir.

Brosh; kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede endüstriyel temizlik sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Sektörün de başarı ve sürekliliğin teminatı ile hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan “Brosh Endüstriyel” gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Brosh; kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede endüstriyel temizlik sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Vizyonumuz

Sektörün de başarı ve sürekliliğin teminatı ile hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan “Brosh Endüstriyel” gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Tüm çalışmalarımızı siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek için yapmaktayız. Önerilerinizi bize bildirin.

İletişime Geçin

Değerlerimiz

Amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Telefon numaralarımızdan bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Müşteri odaklı: Müşterilerimize kendimize hizmet ediyormuş gibi hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve işimizi geliştirmek için kullanıyoruz.
  • Çevre dostu odaklı: Mükemmel sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini özenle seçiyoruz.
  • Mükemmellik ve inovasyon: Yüksek standartta hizmet verebilmek için personelimize eğitim veriyoruz. Çevre dostu ürünler ve teknolojilerdeki en son yeniliklerden haberdar olmaktayız ve müşterilerimize en iyiyi getirmemize olanak sağlıyoruz.
  • Genişleme ve büyüme: Firmamızı sektörde iyi yerlerde konumlandırıyoruz ; sürekli genişlerken uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Bu nedenle, her zaman daha kaliteli hizmet vermek için daha çok çalışıyoruz.

Neden Tercih Ediliyoruz ?

Mükemmellik için saygınlığımız nedeniyle bizi tercih edin. 10 yıldan uzun bir süredir, kalite ve müşteri hizmetleri için bir isim kazandık. Hizmet verdiğimiz ev ve işyeri sahipleri, her zaman detay odaklı, tutarlı temizlik hizmetleri için bize güveniyorlar.

Bizimle, Memnuniyetiniz Garantili
Brosh’taki uzmanlar, ülke çapındaki değerli müşterilerimize kapsamlı Endüstriyel temizlik ürünleri ve hizmetleri sunmayı taahhüt eder. Bu hedefe ulaşmak için, yönetim kurulunda tutarlı ve katı standartlara bağlıyız.
İşimizi Garanti Ediyoruz
Brosh her bir müşteriye en yüksek kalite, hizmet ve değeri sunmaya çalışmaktadır. Hizmetimizden memnun kalabilmeniz için size tüm ihtiyaçlarınız konusunda hizmet vermeyi amaç edindik.
Çalışanlarımız Tamamen Eğitimli
Brosh, Endüstriyel temizlik ürünleri konusunda eğitimli, tecrübeli, müşteri odaklı çalışanları ile hizmet sektöründeki kalitesini kanıtlamıştır. Düzenli olarak yaptığı eğitim ve toplantılarla kaliteli hizmet standartlarını koruyup geliştirmektedir.